LV RU EN

Produkcija

Par kompāniju

Pakalpojumi

Kontakti

Uz leju

Jau vairāk nekā 20 gadus kompānijas galvenais darbības virziens ir plastmasas iepakojumu ražošana. Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu, daudzveidīga dizaina un funkcionalitātes HDPE, LDPE, PP, PC, PET un PVC plastmasas taras klāstu plaša sortimenta pārtikas un nepārtikas produktu iepakošanai.

MŪSU DARBĪBA

SIA GAMMAPLASTS ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs, kā arī viens no vadošajiem uzņēmumiem plastmasas iepakojumu ražošanā Baltijas valstīs. Šobrīd mūsu uzņēmums specializējas pūstās taras ražošanā, realizējot mūsdienīgas pūšanas tehnoloģijas – PET taras ražošana ar pūšanas metodi, HDPE taras ražošana ar ekstrūzijas-pūšanas metodi, polikarbonāta pudeļu ražošana ar ekstrūzijas-pūšanas metodi.

Kādu plastmasas taru mēs ražojam?

Mūsu ražotnē kopš tās dibināšanas brīža tiek izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgs aprīkojums. Tāpēc, sadarbojoties ar mums, mūsu partneri vienmēr iegūst nevainojamas kvalitātes produkciju, kas lieliski prezentē mūsu kompāniju:

 1. Pudeles; 
 2. Kannas; 
 3. Bundžas;
 4. Flakonus; 
 5. Konkrēta apjoma un dizaina preformas. 

Modifikāciju, veidu, dizainu un apjomu – visus šos parametrus nosaka klients. Tāpēc jūs varat pasūtīt plastmasas pudeles pēc sava oriģinālā dizaina un ar savu oriģinālo iepakojumu. Savukārt mēs, būdami plastmasas iepakojuma un taras eksperti, tiksim galā pat ar šķietami neizpildāmiem uzdevumiem!

Mūsu ražotnes potenciāls ļauj izgatavot jebkurus plastmasas produkcijas apjomus, nodrošinot tai visu nepieciešamo komplektāciju, ieskaitot korķus un citus aksesuārus. Mūsu PP, PK, LDPE un PET produkcijas izgatavošanas cenu politika ir balstīta uz pieejamību ar nemainīgi augstu kvalitātes līmeni!

Mūsu plastmasas (PP, PK, LDPE, PET) produkcijas priekšrocības

 • Neliels svars. Vienas plastmasas pudeles masa ir simtiem reižu mazāka par analoģiskas stikla pudeles masu. Šīs plastmasas taras īpašības ļauj nopietni ieekonomēt uz transporta izdevumiem un dzērienu cenu. 
 • Izturīgums un drošība. Alus un citi dzērieni, kas pildīti plastmasas pudelēs, neprasa īpaši saudzīgu un akurātu rīcību ar tiem. Plastmasas pudeles ir pilnīgi nekaitīgas cilvēka veselībai. Tai pat laikā tās ir pilnīgi caurspīdīgas un nenodilst.
 • Ērtums. Atvērt plastmasas pudeli ar aizkorķētu vāciņu ir daudz vieglāk, nekā tās stikla vai skārda analogu. 
 • Lēts iepakojums. Lai iepakotu vajadzīgo plastmasas taras vai pudeļu skaitu, jums būs jāiegādājas tikai iepakojuma plēve, nevis daudzas kartona, plastmasas vai dzelzs kastes (kārbas). 
 • Nekaitīgums. Plastmasas pudeles pilnībā nereaģē ar agresīvām skābēm vai sārmiem, neizdala bīstamus toksīnus. 
 • Gaismizturība. Lai pasargātu plastmasas pudeles saturu no saules stariem, pietiek materiālu nokrāsot brūnā vai zaļā krāsā. 
 • Ekoloģiska. Plastmasas tara nav kaitīga apkārtējai videi un pēc pirmās izmantošanas tiek pārstrādāta. 

PP, PK, LDPE un PET plastmasas tara mūsdienās tiek uzskatīta par līderi alus, atspirdzinošu dzērienu, piena un citu pārtikas produktu iepakošanā. Pirmo reizi plastmasas pudele dienas gaismu ieraudzīja 1970.gadā, bet pēc pusgadsimta tās priekšrocības gribēja izmantot pilnīgi visas ražošanas nozares, kas izgatavo šķidrumus dažādiem mērķiem:

 1. Sadzīves ķīmiju; 
 2. Auto ķīmiju; 
 3. Kosmētiku; 
 4. Farmakoloģiju; 
 5. Pārtikas produktus. 

 

Iespēja IZCELTIES

Nopietnā konkurence spiež uzņēmumus izmantot viltīgus mārketinga trikus, un to galvenais uzdevums ir “noķert” pircēju. Visvieglāk to izdarīt ar koša ekskluzīva iepakojuma palīdzību. Iemiesot visdrošākās fantāzijas vislabāk ļauj tieši plastmasas tara. Un vislielākais efekts tiek panākts, kad košo plastmasas pudeli rotā tik pat pamanāms korķis. Šādos gadījumos mēs aktīvi piedalāmies jūsu unikālās plastmasas taras izstrādē.

Kā mēs izgatavojam plastmasas pudeles un citu taru?

 1. Iesākumā mēs sagatavojam vajadzīgo polietilēntereftalāta preformu (jūs varat piedalīties šī maketa izstrādē);
 2. Vēlāk gaisa spiediena ietekmē sāk veidoties pati pudele. Turklāt plastmasu jau iepriekš iespējams nokrāsot jebkurā krāsā – tas nekādā veidā neietekmēs tās nekaitīgumu; 
 3. Kad plastmasas pudeles ir gatavas uzpildīšanai, tās var aiztaisīt ar aizkorķējamu vāciņu palīdzību, kas gāzētiem dzērieniem pēc to lietošanas neļaus “atšālēties”. Turklāt pudeles kakliņa diametrs un modifikācija var būt jebkāda, atkarībā no pasūtītāja vēlmēm. 

Nebaidieties būt drosmīgs un izlēmīgs, nebaidieties būt pirmais! Iekarojiet pircēju uzmanību ar košu iepakojumu! Ekonomējiet un izmantojiet nekaitīgas izejvielas, un mēs ar prieku sniegsim jums savu atbalstu un pieņemsim ilgstošas sadarbības piedāvājumu!

MŪSU PRINCIPI

SIA GAMMAPLASTS apņemas izmantot sekojošus darbības principus, kas paliek nemainīgi kopš kompānijas dibināšanas brīža:

Kvalitāte

Apzinīgi un profesionāli pildīt pienākumus, pilnveidojot kompānijas darba un tās produkcijas kvalitāti

Uzticamība

Būt par drošu partneri, stiprināt uzticēšanos mūsu kompānijai, izrādot atklātību, atsaucību, godprātību, elastīgumu un kompetenci

Novatorisms

Rast unikālus risinājumus un iespējas, kas sekmē kompānijas izaugsmei un pilnveidošanai.

© Copyright 2016-2023. Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja CG Ant