LV RU EN

SIA GAMMAPLASTS ražošanas procesu organizācija ir mērķēta uz pasūtītāju prasību un vēlmju apmierināšanu. Visi ražošanas procesi ir veidoti loģiskā, nesaraujamā ķēdē, nodrošinot pilnīgu tehnoloģisko ciklu, sākot no plastmasas iepakojumu koncepcijas un dizaina izstrādes līdz pat gatavās produkcijas piegādei pasūtītājam. Visas ķēdes un katra atsevišķa procesa nepārtrauktā vadība un kontrole ļauj pārraudzīt pasūtījuma izpildes korektumu un kvalitāti visos iepakojuma ražošanas posmos.

Mēs pastāvīgi veicam risku analīzi katrā mūsu iepakojumu ražošanas etapā, sākot ar izejmateriāla piemeklēšanu un pasūtīšanu, tehnoloģisko līniju noregulēšanu un beidzot ar gatavu izstrādājumu kvalitātes kontroli.

Mūsu mūsdienīgo pūšanas iekārtu parks ļauj mums nodrošināt stabilu produkcijas kvalitāti un ieviest jaunākās kvalitātes kontroles izstrādnes – tādas kā automātiskā hermētiskuma un sistēmas vizuālās kvalitātes kontroles pārbaude.

Iepakojumu ražošanā mēs vadāmies pēc kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2008, ISO 50001:2011 standartu prasībām un HACCP principiem.

 

   

 

 

 

© Copyright 2016-2022. Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja CG Ant