LV RU EN

 

Kompānijas GAMMAPLAST iepakojumu ražošanā nozīmīgu vietu ieņem izejmateriālu apgādes process.

Piegādātājiem mēs izvirzām visas nepieciešamās prasības, kas garantē augstas kvalitātes un materiāla īpašību stabilitāti, apliecina ražotāju izejmateriālu atbilstību sertifikātiem un tehniskajām specifikācijām.

Katra veida tarai mēs piemeklējam atbilstoša tipa materiālu, ņemot vērā produkta, kas tiks iepakots tarā, īpašības un stingri ievērojot materiāla tehniskos raksturlielumus.

Materiālu iegādes plānošana stingri tiek balstīta nesamazināmā atlikuma un ražošanas plāna kontrolē.

NOIETS

Lai nodrošinātu mūsu produkcijas virzības efektivitāti, mēs balstāmies uz plastikāta iepakojumu tirgus prasībām un tendencēm, cenšoties piedāvāt jaunus iepakojumu veidus, uzlabotas kvalitātes īpašības un jaunas iespējas klienta produktam.

Tieši tādēļ mūsu kompānija pastāvīgi paaugstina savu kompetenci, piedaloties un apmeklējot pasaules līmeņa plastikāta produkcijas un plastmasas pārstrādes iekārtu izstādes, investējot finansiālos līdzekļus mūsdienīgu tehnoloģisko līniju iegādē un jaunu produktu izstrādē.

Mēs esam mērķēti uz sekmīgu ilgtermiņa sadarbību ar katru klientu, tādēļ cenšamies klientam nodrošināt maksimālu komfortu, elastību un pārliecību savstarpējā mijiedarbībā ar mūsu kompāniju.

Lai to īstenotu, mēs esam gatavi nodrošināt katra pasūtījuma izpildes monitoringu on-line režīmā – no pasūtījuma saņemšanas līdz tā nosūtīšanai klientam.

Pastāvīgs monitorings klienta apmierinātības ar veiksmīgu sadarbību garantēšanai ļauj mums nepārtraukti realizēt savus procesus un īstenot koriģējošas darbības.

LOĢISTIKA

 

Mēs savu iepakojumu uzglabāšanas organizācijai un transportēšanai pieejam ar maksimālu atbildību.

Ar mērķi sasniegt augstas efektivitātes loģistiku mēs cenšamies garantēt izejmateriālu drošību un optimizēt loģistikas izpildes termiņus un izmaksas.

Mūsu noliktavas telpu apjoms ļauj uzglabāt nepieciešamos izejmateriālu un gatavās produkcijas krājumus.

Personīgais un mūsdienīgais autotransports ar paaugstinātu kravietilpību ļauj mums garantēt savlaicīgas piegādes un minimalizētas izmaksas.

Kvalitatīvu iepakojumu materiālu izmantošana ļauj mums nodrošināt iepakojumu, kuros mēs iesaiņojam savu gatavo produkciju, hermētiskumu un mūsu produkcijas higiēniskumu. 

Atbilstība uzglabāšanas noteikumiem un transportēšana saskaņā ar sanitārajām un tehniskajām normām garantē iespēju saglabāt gatavā iepakojuma īpašības.

 

PET ekoloģiskums

PET iepakojums tiek uzskatīts par visekoloģiskāko iepakojumu salīdzinājumā ar stikla vai alumīnija iepakojumu, jo PET ražošana un utilizācija atstāj daudz mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. Šie abi procesi neprasa lielu energoresursu patēriņu. PET iepakojuma izgatavošanas procesā siltumnīcas gāžu izmeši atmosfērā līdzinās gandrīz nullei. Plastmasas taras ražošanas procesā neveidojas atkritumi.

Ja pieļauj iespēju, ka visas 0,5 l tilpuma PET pudeles tiktu nomainītas pret stikla pudelēm, tad ogļskābās gāzes izmeši atmosfērā uzreiz palielinātos par 40 miljoniem tonnu. Ūdens patēriņš šai gadījumā pieaugtu par 3,7 miljardiem litru.

PET iepakojuma ražošanā vajadzīgo energoresursu patēriņš ir 1 MW/h. Salīdzināšanai: stikla pudeļu ražošanā ir jānodrošina elektrības padeve 1,2 MW/h, alumīnija bundžu ražošanā – 20 MW/h, bet kartona iepakojuma ražošanā – 2 MW/h.

 

PET iepakojuma utilizācija

Ja salīdzina sairšanas procesus, alumīnija bundža sadalīsies aptuveni 500 gadu laikā, PET iepakojums – 150 gadu laikā, bet stikls vispār nav dabiski pārstrādājams. Ar “PET utilizāciju” jāsaprot nevis iepakojuma kā atkritumu izvešanu, bet iepakojuma kā otrreizējas izejvielas pārstrādāšanu.

PET utilizācija sadedzināšanas ceļā ir absolūti neracionāla, kaut arī šī procedūra nemaz nav toksiska, jo plastmasa nesatur hloru. Daudz izdevīgāk ir pārstrādāt izmantoto taru no PET materiāla. Turklāt viss materiāls tiks izmantots 100% apmērā. Tāpat ir pārstrādājama arī alumīnija bundža. Savukārt stikla pudeli var pārstrādāt tikai par 80%, bet kartona taru – vēl mazāk: tikai 50%. PET pudeles tiek pārstrādātas tieši tāpat kā jebkura cita plastmasa – izkausējot.

 

No iegūtās izejvielas var iegūt

  • “Flakes”. Materiālu saru ražošanai, kas tiek izmantots automazgātuvēs, uzkopšanas mašīnās. No “flakes” izgatavo plēvi, iepakojuma lentu, dakstiņus, trotuāru flīzes;
  • Granulas. Ar šo izejvielu piepilda guļammaisus un veido ģeotīklus uz ceļiem. 

PET taru iespējams pārstrādāt, lai izgatavotu jaunu PET iepakojumu. Šim nolūkam izmantotās PET pudeles sašķiro pēc krāsas, attīra un sasmalcina. Vēlāk plastmasas frakcija tiek izkausēta un no tās tiek izgatavotas PET granulas, tikai jau krāsotas.

PET iepakojumu var utilizēt arī ar ķīmiskās pārstrādes palīdzību. Šai gadījumā izejviela sairst savās sākotnējās sastāvdaļās.

 

 

© Copyright 2016-2022. Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja CG Ant