LV RU EN
GAMMAPLAST

SIA GAMMAPLASTS

Mūsdienīgs un uz dinamisku attīstību vērsts uzņēmums.

MŪSU DARBĪBA

Jau vairāk nekā 20 gadus kompānijas galvenais darbības virziens ir plastmasas iepakojumu ražošana. Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu, daudzveidīga dizaina un funkcionalitātes HDPE, LDPE, PP, PC, PET un PVC plastmasas taras klāstu plaša sortimenta pārtikas un nepārtikas produktu iepakošanai.

SIA GAMMAPLASTS ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs, kā arī viens no vadošajiem uzņēmumiem plastmasas iepakojumu ražošanā Baltijas valstīs.

Šobrīd mūsu uzņēmums specializējas pūstās taras ražošanā, realizējot mūsdienīgas pūšanas tehnoloģijas – PET taras ražošana ar pūšanas metodi, HDPE taras ražošana ar ekstrūzijas-pūšanas metodi, polikarbonāta pudeļu ražošana ar ekstrūzijas-pūšanas metodi.

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā pilnu plastmasas iepakojumu izgatavošanas ciklu – sākot no pudeles dizaina izstrādes un presformas izveides līdz pat gatava plastmasas iepakojuma ražošanai.

Saviem klientiem nodrošinām pakalpojumu klāstu, kas ļauj mums pārņemt klienta rūpes par viņa produkta iepakojumu:

 • Pudeļu dizaina izstrāde un projektēšana saskaņā ar pasūtītāja norādītajām prasībām, kas attiecas uz pudeles dizainu un tehnisko raksturojumu;
 • Presformas izstrāde un izgatavošana saskaņā ar pasūtītāja apstiprinātiem rasējumiem;
 • Pēc klienta vēlēšanās – pudeles vai kannas prototipa izveide uz 3D printera;
 • Vēlamās krāsas, caurspīdīguma un aizsargīpašību plastmasas iepakojuma izgatavošana;
 • Plastmasas taras dekorēšana;
 • Taras individualizēts iesaiņojums speciāli paredzētos dažāda izmēra maisos, kartona kastēs un kartona paliktņos, pamatojoties uz klienta vēlmēm un prasībām;
 • Produkcijas transportēšana pasūtītājam;
 • Tehniska un konsultatīva palīdzība.

 

 

MŪSU RESURSI

SIA GAMMAPLASTS atrodas mūsdienīga industriālā parka teritorijā un savu darbību īsteno modernās ražošanas un noliktavas telpās, kuru kopējā platība veido 10 000 kvadrātmetru. Mūsu mūsdienīgā un attīstītā infrastruktūra nodrošina iespēju realizēt kvalitatīvu ražošanas procesu un mūsu produkcijas uzglabāšanu.

Mūsu rīcībā ir mūsdienīgas un tehnoloģiski augstvērtīgas ražošanas līnijas plastikāta taras ražošanai, turklāt kompānijas ražošanas jauda nemitīgi pieaug saskaņā ar darbības paplašināšanos un tirgū valdošā plastikāta iepakojumu pieprasījuma pieaugumu.

Personīgais un specializētais autotransports ļauj nodrošināt mūsu produkcijas savlaicīgu un efektīvu loģistiku.

Uzņēmumā ir izveidota pieredzējušu un augsti kvalificētu speciālistu komanda, kas regulāri paaugstina savu kvalifikāciju un apgūst vismūsdienīgākās plastmasas pārstrādes tehnoloģijas.

 

 

 

MŪSU SASNIEGUMI

Tradīciju, mūsdienīgo tehnoloģiju un darbinieku profesionālisma kopums ir ļāvis kompānijai ieņemt līdera pozīcijas Baltijas valstīs plastmasas taras ražošanas sfērā, kā arī nodrošinājis iespēju savu produkciju veiksmīgi eksportēt starptautiskajā tirgū.

Īstenojot savu darbību saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2008, ISO 50001:2011 standartiem un HACCP principiem, mūsu uzņēmums pilnībā atbilst mūsu klientu augstākajām prasībām.

Mūsu klientu vidū ir vadošie Eiropas uzņēmumi, kas darbojas pārtikas un nepārtikas rūpniecībā.

Lai arī ir sasniegti lieliski rezultāti, kompānija turpina īstenot strauju izaugsmi un attīstību, ieviešot jaunas tehnoloģijas un apgūstot jaunus tirgus, kā arī uzņēmums ir atvērts jaunām idejām un sekmīgai sadarbībai.

 

 

 

Mūsu stratēģija

Mūsu stratēģija ir nodrošinājusi kompānijai stabilu izaugsmi visus 20 tās pastāvēšanas gadus. Šajā laikā mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi plastmasas iepakojumu ražošanā. GAMMAPLASTS ir kļuvusi par plastmasas taras ražošanas līderi Latvijā un ieņēmusi vadošās pozīcijas Eiropas valstīs. Mēs izmantojam jaunāko, modernāko plastmasas iepakojuma ražošanas aprīkojumu un modernākās plastmasas izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģijas. Un tas ļauj mums iegūt kvalitatīvu PET vai plastmasas produkciju par minimālu cenu visīsākajos termiņos.

Ražošanas ciklā ietilpst ne tikai preformas izgatavošana un iepakojuma ražošana. Mūsu sadarbība ar klientiem paredz arī oriģinālu mārketinga risinājumu izstrādi pudeļu dizainā, kas būtiski paaugstina iepakojuma pievilcīgumu.

Sadarbība ar mums sākas ar sarunu par plastmasas iepakojuma maketa izstrādi un beidzas ar izgatavotās taras piegādi uz jūsu teritoriju.

Mūsu ražotās plastmasas taras plašais potenciālais ir izskaidrojams ar visu nepieciešamo “sastāvdaļu” klātesamību:

 • ērtas ražošanas un noliktavu telpas, 
 • attīstīta infrastruktūra, 
 • jaunākās plastmasas produktu uzglabāšanas tehnoloģijas, 
 • savs autoparks. 

Visa mūsu produkcija atbilst Eiropas standartiem un kvalitātes principiem. Un mēs vienmēr esam gatavi īstenot visdrosmīgākās mūsu pasūtītāju idejas!

 

 

 

© Copyright 2016-2022. Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja CG Ant