LV RU EN
 

Uzņēmums GAMMAPLAST specializējas pūstās plastmasas iepakojumu ražošanā. 

Plastmasas iepakojums – jau no paša sākuma, kad tika radīts šis iepakojuma veids, tas ir pavirzījis sāņus cita veida iepakojumus, arī šobrīd turpinot mērķtiecīgi palielināt savu daļu iepakojumu tirgū. Šāda priekšrocība ir iespējama, pateicoties iepakojumam raksturīgajām lieliskajām tehniskajām īpašībām un polimēru salīdzinoši zemajām izmaksām.

Mūsu produkcijā ietilpst plastmasas pudeles, burciņas, kannas, flakoni pārtikas un nepārtikas produktiem, kuru ietilpība ir iespējama robežās no 50 ml līdz 20 l.

 

Mēs saviem klientiem piedāvājam:

 

 • PET pudeles piena produktu, minerālūdens, alus, sulu, gāzētu un negāzētu dzērienu iepildīšanai;
 • Polietilēna taru piena, jogurta, kefīra, sulu un citu dzērienu iepildīšanai;
 • Polikarbonāta vai tritāna pudeles ūdens iepildīšanai;
 • Polietilēna kannas autoķīmijas, motora eļļu, sadzīves un industriālās ķīmijas iepildīšanai;
 • Vāciņus un rokturus.
Sīkāka informācija pieejama produkcijas katalogā.
 

Polimēra iepakojumu priekšrocības un tehniskās īpašības:

 

 • Iepakojuma caurspīdīgums tur, kur tas nepieciešams, nodrošina produkta informatīvumu;
 • Elastība un materiāla izturība paaugstina iepakojuma noturību pret mehāniskiem bojājumiem;
 • Materiāla ekoloģiskums, kas balstās mūsdienu tehnoloģijās un ļauj pilnībā pārstrādāt polimēra iepakojumu, maksimāli samazinot kaitējumu apkārtējai videi;
 • Iepakojuma ekonomiskums, ko nosaka vieglais svars, kas ļauj samazināt izdevumus un palielina komfortu produkta izmantošanas laikā;
 • Polimēra iepakojuma hermētiskums droši pasargā produktu no apkārtējās vides ietekmes – saules, putekļiem, mitruma, mikroorganismiem;
 • Polimēru higiēniskums cilvēkam garantē pilnīgu drošību;
 • Polimēru plastiskums praktiski neierobežo pasūtītāju iepakojumu izstrādes ziņā – izstrādājuma reljefa un formas izvēle nodrošina iespēju izgatavot gala lietotājam maksimāli ērtu plastikāta iepakojumu.
Pateicoties sev piemītošajām unikālajām tehniskajām īpašībām, plastmasas iepakojums ir pieprasīts visās rūpniecības nozarēs, tostarp pārtikas, medicīnas, kosmētikas, kā arī mašīnbūves, celtniecības un citās nozarēs.
 
 

MŪSU PRODUKCIJAS KVALITĀTE 

Mūsu produkcijas augstvērtīgā kvalitāte, kā arī kvalitātes vadības sistēmas ieviešana un pilnveide ir mūsu kompānijas pastāvēšanas un attīstības pamats.
Mūsu produkcijas un klientu apkalpošanas kvalitātes īstenošanai mēs izmantojam šādus principus:
 • Materiālu ieejas kontrole, ražošanas procesa un gatavās produkcijas kontrole nodrošina mūsu produkcijas atbilstību Eiropas un pasaules standartu prasībām;
 • Ražošanas telpās izveidotā gaisa ventilācijas sistēma, tīrās un apkurināmās noliktavas, augstās prasības pret personāla higiēnas ievērošanu, kā arī pastāvīgi veiktie laboratorijas testi mūsu produkcijai nodrošina iespēju ražot higiēniski tīru iepakojumu piena produktiem, kosmētikai, bērnu pārtikai utt.;
 • Pastāvīga pārraudzība un risku analīze saskaņā ar HACCP standartu ļauj laikus īstenot racionāli koriģējošus un profilaktiskus pasākumus iespējamo risku samazināšanai;
 • Visi mūsu ražotie polimēru iepakojumi atbilst sertifikātiem un atļaujām;
 • Pateicoties darbam saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2008, ISO 50001:2011 standartiem un HACCP principiem, mēs ražojam kvalitatīvu produkciju, kas atbilst pašām augstākajām pasūtītāja prasībām.

 

PRODUKCIJA

 

ТАRA

Tara – rezervuārs šķidro un beramo produktu uzglabāšanai.

Mēs izgatavojam daudzveidīgu plastmasas taru – dažāda veida, konfigurāciju, krāsu, atveres standartu taru (sākot no mazām 50 ml tilpuma pudelītēm līdz pat 20 l ietilpīgām kannām).

Mēs ražojam šāda veida taru: flakonus, burkas, pudeles, konteinerus, kannas, mucas, krautnes kannas.

Mēs ražojam PET, PET, HDPE, LDPE, PP, PC, TRITAN plastikāta konteinerus atkarībā no klienta prasībām un konkrētā produkta iepakojuma īpatnībām. Izmantojot mūsdienīgus pūstos materiālus un modernas pūšanas iekārtas, mēs klientam piedāvājam optimālu plastikāta taras izgatavošanas risinājumu.

Ņemot vērā klienta vēlmes, esam gatavi piegādāt taru gan ar termoizturīgām etiķetēm, gan arī pašlīmējošām etiķetēm.

Ja Jūs neapmierina esošais produkcijas klāsts, mēs piedāvājam individuālu pudeļu vai konteineru izstrādi, kas atbildīs Jūsu prasībām un vēlmēm.

 

VĀCIŅI

Vāciņš – līdzeklis taras noslēgšanai, kas vienlaikus var īstenot arī iepakojuma papildu, specifiskas funkcijas.

Mēs saviem klientiem piedāvājam daudzveidīgus vāciņus, uzgaļus, korķus un uzliktņus, kas pieejami dažādās krāsās un konfigurācijās un ar kuriem mēs esam gatavi nokomplektēt savu produkciju, piedāvājot klientam kompleksus produkta iepakojuma risinājumus, kas ietver plastmasas pudeļu un kannu, kā arī vāku vai uzgaļu izgatavošanu.

Jūsu vēlmju gadījumā varam izgatavot apdrukātos vāciņus (apdruku iespējams veikt gan vāka ārējā, gan iekšējā pusē), indukcijas folijas vākus, kontaktfolijas vākus atveres aizvēršanai.

Ja Jūs neapmierina esošais produkcijas klāsts, mēs piedāvājam individuālu vāciņu vai uzgaļu izstrādi, kas atbildīs Jūsu prasībām un vēlmēm.

 

ROKTURI

Rokturis – līdzeklis iepakota produkta ērtai pārnēsāšanai.

Mēs piedāvājam daudzveidīgu krāsu un modifikāciju rokturus, kas paredzēti dažāda kakla diametra un svara pudeļu pārnēsāšanai.

 

 
 

PREFORMAS

Preforma – sagatave (pusfabrikāts) PET taras izgatavošanai.

Mēs piedāvājam preformas dažāda veida svara, konfigurācijas un atveres standarta pudeļu, burku un flakonu izgatavošanai.

Mūsu preformas ir paredzētas pudeļu un burku ražošanai, kā arī plaša sortimenta un dažādu rūpniecības nozaru produktu iepakošanai.

 

 
 

Tehnoloģiskais process

Pati plastmasas taras ražošana sākas ar materiāla žāvēšanu granulās. Šis process tiek veikts uz speciāla agregāta, ievērojot stingrus noteikumus. Jebkura atkāpšanās no normām var izraisīt pudeles sieniņu saduļķošanos vai dobumu izveidošanos tajās. Tiklīdz granulas tiks pilnībā izžāvētas, tās tiks nodotas izkausēšanai augstā temperatūrā.

Ja iepakojumam nākotnē būs jāpasargā savs produkts no ultravioleto staru iedarbības, tad šķidrajam PET uzreiz pievieno krāsvielu. Iegūtais maisījums tiek veidots preformā ar termoplastautomāta palīdzību. Rezultātā tiek iegūts plastmasas pamats, kas pēc ārējā izskata atgādina mēģeni.

Katrai plastmasas sagatavei (preformai) vispirms tiek izgatavots kakliņš. Tam ir ideāli jāatbilst šķidrumam, kas piepildīs pudeli, un, nepieciešamības gadījumā, tam būs speciālas rievas liekās ogļskābās gāzes izplūdei.

Materiāla izpūšana no preformas tiek veikta pēc tās uzkarsēšanas. PET pudeles izpūšanas vienmērīgums tiek nodrošināts, preformai pastāvīgi griežoties ap savu asi.

 

 

 

© Copyright 2016-2022. Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja CG Ant